KULDKROON 25 – Eesti erakapitalil asutatud firma kannab endas juveelimüügi kogemust aastast 1991 ning selle kaubamärgi all alustasime tegevust aastal 1995.

ABIELUSÕRMUSED Meie sõrmuste salongis Rävala pst. 6, Tallinnas leiate ca 1400 erinevat mudelit, millede modelleerimisel kulla värvi, sõrmuse laiuse, kivide, kaunistuste ja paljude erinevate pinnatöötlustega ulatub valik kümnete tuhandeteni. Kuigi meie tarneag võib olla mõnest päevast kahe nädalani siis võtke valimiseks aega! Võite muidugi eelnevalt mõelda milline oleks teie eelistus materjali, värvi, disaini või pinnatöötluse osas või sõrmuse laiuse ja profiili osas, kuid tegelikult selgub teie valik parimal moel meie salongis, erinevate variantide sõrmes proovimise läbi!

KIHLASÕRMUSED Meie tootevalikust leiab tuhandeid mudeleid, mida saame pakkuda kas kohe või alates 3 päevase tellimise teel. Pakume vaid kvaliteetseid Euroopas valmistatud sõrmuseid. Lihtsaim viis selle raske valiku tegemiseks on koostada sobiv eelarve ning valida meelepärane sõrmuse tüüp (1-kiviga, mitme kiviga jne.) ning me saame teile pakkuda selle eelarve piires 1) kas võimalikult suurte- või  2) võimalikult kvaliteetseimate looduslike teemantitega sõrmuse. Meie sõrmusega kaasneb ka alati sertifikaat. Meei kodulehel ja salongis esitletud toodetes on teemantiteks ainult looduslikud teemantid (natural diamonds).

JUVEELID JA EHTED Meie salongis leidub tuhatkond ehet koheseks valikuks kuid tellimisel alates 5 päevast saame pakkuda üle 20 000 erineva kullast juveelitoote väga erinevate vääriskividega. Tulge tutvuma!

Lisaks juveelitoodetele pakume ka eksklusiivseid Sveitsi kellamarke ja aksessuaare nii kauplustele kui ka eraisikutele. Pakume  tooteid ja terviklahendusi ärikingituste tarvis ka firmadele. Põhimõtteks on jäänud kvaliteet ja fleksibiilsus ning kindlasti leiavad meie kodulehelt midagi vajalikku kõik, kelle sooviks on leida üks ja see õige – KINGITUS.

Kuldkroon OÜ on ka MTÜ EESTI KULLA- JA KELLALIIDU asutajaliige

MEIE KROONIME TEIE EDU JA HEA MAITSE! – see on meie motoks olnud juba 25 aastat