Teemantid sertifikaadiga

No comments yet

SERTIFITSEERITUD TEEMANTID
Pakume võimalust tellida rahvusvahelise sertifikaadiga (GIA, IGI või HRD) teemanteid alates 0,25 karaadist. Pakume ka sertifitseeritud labori teemanteid (Lab Grown Diamonds) konkurentsitult parima hinnaga Eestis 1,0 kuni 20,0 karaati, kõikides puhtuse ja värvi klassides.
Valida saab kõiki värvuseid ja puhtuseid. Valida saab ka kõiki põhilisi lihvi tüüpe (round briljant, Princess-lihv , smaragdlihv, ovaal-, südamekujuline- pear- ja  radiant-lihv. Tarnime teemantid otse meie partneritelt, rahvusvaheliselt tunnustatud teemanti börsi liikmetelt Antwerpenist, Londonist, Israelist või Indiast. Meid on tunnustatud ligipääsuga rahvusvahelisele teemantide kauplemise süsteemile.
Teemanteid võib meilt tellida investeerimise objektina, aga ka soovitavasse ehtesse. Näiteks, kui teil on ehte pilt (sõrmus, ripats või kõrvarõngad, millist sooviksite soetada siis saame teile selle valmistada koos teie valitud sertifitseeritud teemanti(te)ga. Kui teile hakkab aga silma meie kodulehel valikust mõni ehe siis aame ka neid pakkuda just teie valitud teemantiga.

Saatke meile teistelt juveelipoodidelt esitatud teemanti pakkumine ja saame kindlasti teha parema pakkumise!
Küsis lisa: info@kuldkroon.ee

Mis on Teemanti sertifikaat??

Teemantid on looduslikud mineraalid ning igal teemantil on unikaalsed sisemised ja välised füüsikalised, keemilised ja optilised omadused. Lisaks teemanti suurusele ja värvile on teemanti välimuse juures olulised ka nö sünnimärgid. Teemanti väärtus kujuneb nende omaduste koosmõjul.
Laboris kasvatatud teemantid on füüsikaliste, keemiliste ja optiliste omaduste poolest identsed looduslike teemantitega. Labori teemantitele väljastatakse samadel alustel klassifitseerimisel rahvusvahelisi sertifikaate, kus on siis muidugi üheselt ära märgitud, et tegu on labori teemantiga (Lab Grown Diamond)

Teemantite klassifitseerimisel kasutatakse 4 peamist omadust, mis on tuntud ka kui “Teemanti 4C-d”: värv (Colour), puhtus (selgus) (Clarity), lihv (Cut) ja karaat-kaal (Carat). Neid omadusi hindavad teemantite eksperdid (gemmoloogid) ning neid omadusi kaardistatakse väga detailselt. Seda dokumenti kutsutakse teemanti sertifikaadiks. Teemanti sertifikaadid on olulised, kuna need näitavad su ehtes olevate teemantite kvaliteeti ja väärtust. Rahvusvahelised gemmoloogia laborid GIA, IGI ja HRD on sõltumatud institutsioonid, kellede väljastatud sertifikaate tunnustatakse kõikjal maailmas. Sertifikaadiks ei saa nimetada kaupmeeste poolt välja antavaid  teemanti tunnistusi. Neil puudub rahvusvaheline ja sõltumatu  ekspsertiisi taust ning need ei vasta ka Eestis kehtivatele sertifikaadi väljastamise nõuetele.